Нейросонографія найбільш поширена у малюків

PDF Друк
Четвер, 01 жовтня 2015, 10:56

Завдяки тому, що можна діагностувати внутрішні черепні крововиливи, кожен може дізнатися про здоров’я свого плоду. Це означає, що УЗД плоду повинно чітко указати на те, чи має він якісь конкретні порушення, чи все ж таки не потрібно бити занадто рано тривогу.

Новий винахід, а саме можемо точно сказати, що означає слово «нейросонографія», - звуки та нерви, та те, що вони фіксуються. Тобто, ультразвук може проникнути в особливі м’які тканини, щоб в результаті майбутня мама могла дізнатися про ущільнення даних досліджень та того, що відбувається у неї всередині. Тому що, тільки ультразвук має можливість оминати заповнені в спинному мозку рідину, а також шлуночки, які також відображаються.

Нейросонографія представляє собою знову таки винахід, який дає сигнали по джерельцям, розташованих на стикуванні лобових та інших видів кісток, і він тільки зростає до того, як починається більш активне життя дитини. Це такий тип досліджень, які створені спеціально для того, щоб доглядати новонароджену дитину, а також грудну дитину в разі необхідності.

Перший раз коли нарешті заговорили про пологові ушкодження мозочку через те, що його можна легко стиснути – це було близько двісті років тому назад. Від тоді, багато часу сплило, але на сьогоднішній день можливо, що дітки появляються с подібними неприємними травмами. Завдяки УЗД ми можемо уникнути такій прихованій перешкоді вже на першому тижні життя дитинки. Лікарі вже достатньо навчилися надавати швидку, якісну та цілеспрямовану правильну допомогу при таких ситуаціях. Звісно, що даний аспект контролюють уже й можуть повторити дослідження, за необхідності. Тоді, при позитивних результатах лікування, малюк може спокійно перебувати вдома з мамою, але дільничний педіатр і невропатолог повинні все одно його навідувати на протязі конкретного визначеного ними періоду часу.

Коли дитинка тільки народилася з даними вже поширеними кровними припливами, і лікарі одразу збагнули, що потрібно термінове лікування, то тільки в цьому разі, дитинку мама не зможе забрати додому, тому що вона повинна буде зостатися з лікарями. Їх помістять в спеціальний вакуум на протязі місяця. І тільки після цього, як кожні три дні будуть перевірки, і виявиться, що все уже гаразд, тоді немовля випишуть з лікарні, звісно, що поставлять точний діагноз та його зможе забрати мати до себе додому і доглядатиме за ним самостійно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...