Чи потрібно ставити зубні імплантати?

PDF Друк
П'ятниця, 21 серпня 2015, 16:57

В стоматології дана тематика стоїть на першому місці, оскільки багато людей спочатку не слідкують за своїми зубками, а потім вони чомусь починають й випадати, й погіршуватися. Для того, щоб не перейматися за свою усмішку вам потрібно поставити зубні імпланти. Це нове досягнення в медичній сфері, яке вже знайшло багато клієнтів і всі охочі можуть собі їх дозволити. Оскільки, цінова політика не дуже висока, але також це залежить і від доходів у кожній родині.

Таким чином, взагалі, - це нові зубні корені, котрі можуть встановлюватися в місцях, де є відсутні зуби у людини. Взагалі, саме корінь – це та сама опора, яка може знаходитися в кістках щелепи. Стоматологи радять за нею доглядати, тому що залишитися зовсім без них буде дуже важко по житті. Для того, щоб встановити даний винахід людині в ротову порожнину повинні бути такі наступні цілі:

одиничний випадок  чи масове встановлення таких протезів, при чому повинно бути враховано збереження сусідніх природних зубків, встановлення опори для спеціального стоматологічного мосту, яка дозволяє не використовувати інші протези, котрі знімаються, підтримувати імплантати і створити для них додатковий вид комфорту при застосуванні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...