Підприємці об'єднуються заради майбутнього

PDF Друк
Четвер, 02 жовтня 2014, 17:03

Підприємці Прикарпаття стають благодійниками. Про це розповів заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович під час телемарафону "Зберегти життя, загоїти рани" в ефірі обласного телебачення "Галичина".Підприємці Прикарпаття стають благодійниками. Про це розповів заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович під час телемарафону "Зберегти життя, загоїти рани" в ефірі обласного телебачення "Галичина".

– Підприємці, які працюють на території області, долучаються до благодійних проектів. Ми маємо приклад  підприємства "Даноша" – української сільськогосподарської компаніїз данськими інвестиціями, яка виділила півмільйона гривень для допомоги прикарпатським військовим. Також є приклади, коли дрібніші підприємства та підприємці  роблять свої дещо менші за розмірами, але не менш важливі по суті, внески на підтримку наших бійців, - сказав посадовець. – Варто зазначити, що і пересічні громадяни охоче відгукуються на усі акції зі збору коштів для учасників антитерористичної операції.

Також посадовець розповів про особливості роботи Координаційного центру для допомоги пораненим в ході проведення АТО: "У нашій роботі ми намагаємося максимально вивчити ситуацію кожного пораненого, їх сімей та родичів. Департамент соціальної політики облдержадміністрації виготовляє соціальний паспорт на кожного бійця окремо, враховуючи найрізноманітніші потреби".

За словами Сергія Адамовича, в центрі уваги перебувають стан матеріального забезпечення, житла, здоров`я членів сімей учасників АТО.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...