Не буде води

PDF Друк
П'ятниця, 18 серпня 2017, 11:48

Часто в місті буває немає води або світла, проте все це часто на користь, адже проводять ремонтні роботи. Проте все одно це певні незручності до яких потрібно бути готовими. Тому треба сказати, що люди повинні знати, коли в місті вимикають щось, щоб підготуватись. Та не завжди комунальники роблять це вчасно. А цього разу вирішили попередити завчасно.

"У зв’язку з аварійними роботами ПАТ «Прикарпаттяобленерго», що приведе до припиненням подачі електроенергії на насосну станцію 3-го підйому на вул. Ботанічна,2  29.08.17 р. з 9:00 год. до 17:00 год. буде припинено подачу холодної води на місто", - йдеться в повідомленні. Вони вирішили попередили людей заздалегідь, щоб всі були готовими до того, що не буде води певний час, так люди зможуть правильно спланувати свій час та запастись необхідною водою, якщо це буде потрібно. Це невеличкі незручності, проте проблему вирішать та більше вона не постане, що дуже приємно. Комунальники роблять все можливе, щоб системи водопостачання були в справному стані.

«Ми завжди раді, коли про відсутність води попереджають заздалегідь, адже хочеться набрати води, щоб було для використання. Ми завжди набираємо в відра воду, адже потрібно й помити руки, посуд. Вода завжди потрібна, тому варто попереджати», - каже жителька Франківська.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...