Франківський геній у фіналі Ukraine Global Scholars

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 12:48

16-річний школяр з Франківська став фіналістом програми Ukraine Global Scholars і разом із найталановитішою молоддю країни готується до вступу у найпрестижніші ВНЗ світу.

Мене звати Ернест, мені 16 років і я з міста Івано-Франківськ. Як хімік я хочу і буду допомагати Україні. Хімія для мене — це все, заради чого я працюю і живу. Я прагну досягти успіху. Більшість друзів на мене ображається, тому що я не ходжу гуляти з ними та грати в якісь ігри. Але я зайнятий чимось більш цікавим і маштабним. Я вчусь, і так щодня. Хлопець настільки захоплений наукою хімією, що вивчив з легкістю усю шкільну програму наперед, аби отримати ще більших знань, хлопець почав ходити на курси в університеті.

Я хочу якнайшвидше отримати досвід в галузі хімії, щодня я намагаюсь не витрачати дорогоцінний час, завжди використовую його на користь хімії. Коли я закінчу ВНЗ, я хочу одразу з головою поринути в дослідження. Зараз Ернест здав іспит з англійської мови TOEFL, рівень 106 вважається прохідним в більшості закордонних вузів, тепер від мрії Ернеста відділяє декілька кроків.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...