Третій «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» прибув до Івано-Франківська

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 12:41

Сьогодні до обласного центру завітали учасники Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ», яка стартувала з ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій. Підтримав акцію Президент України Петро Порошенко, який підписав розпорядження «Про надання підтримки проведенню Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».

На Івано-Франківщину потяг прибув з Коломиї, перед тим побувавши у Вінниці, Хмельницьку, Кам’янець-Подільську, Тернополі, Чернівцях. Участь у поїздці бере об’єднана команда волонтерів, освітян, журналістів, митців, громадських діячів та військовослужбовців.

Зустріти учасників акції та висловити свою підтримку прийшли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, міський голова Руслан Марцінків, учасники АТО, волонтери, громадські активісти, жителі та гості  міста.

Зі словами вдячності за сприяння консолідації суспільства до подорожуючих звернувся Ігор Пасічняк, який висловив сподівання, що дана акція сприятиме посиленню патріотичного духу українців.

«Радий тому, що ви завітали на Прикарпаття. Адже ми всі – єдина країна, ми – одна велика українська родина. Бажаю, щоб ви сповна відчули тепло наших сердець, а разом з тим – нашу неподільність на національну єдність», – сказав під час виступу посадовець.

Як зазначалося, для учасників акції організують екскурсію у Музеї небесної сотні, також вони відвідають міську ратушу та школи, поспілкуються з родиною героя Небесної сотні Романа Гурика.

У свою чергу, гості подарували керівництву області та міста книги про неоголошену війну та попросили поставити підписи на Національному стягу.

Опісля хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав своє життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Варто зазначити, що вищеназваний проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

Додамо, що потяг «Труханівська Січ» продовжить свій маршрут до Львова, Мукачеве, Ужгорода, Сянок, Луцька та Рівного.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...