Як встигнути побачити Львів за один день?

PDF Друк
Четвер, 08 квітня 2021, 17:57

Особлива атмосфера, яка панує у Львові, привертає увагу туристів не тільки з України але й інших країн. Приїжджаючи на відпочинок в це місто, туристи одразу помічають характерну закономірність - компактність розміщення пам'яток і пам'ятників архітектури, які гармонійно переплітаються один з одним і навколишнім оточенням, при цьому зберігають ту таємничість, яка їм властива з давніх часів. Неймовірно милі вулиці, затишні сквери і атмосферні ресторани з барами, які радо зустрічають кожного відвідувача, - все це є візитною карткою привітного Львова. Але перед тим, як відвідати місто, туристи зазвичай планують свою подорож, розписують, куди можна піти і де побувати. Щоб полегшити їм це завдання, журналісти електронного порталу «Мій Львів» підготували перелік основних місць, які зачаровують з першого погляду та залишаються в пам'яті надовго. Тому, якщо ви давно хотіли побувати у Львові, вирішуйте швидше купити квиток на поїздку, так як в цій статті дізнаєтеся про найкрасивіші місця міста.

Насамперед, варто піти на площу Ринок, яка є з'єднує центр з такими відомими вулицьями, як проспект Шевченка та Свободи. У цьому місці туристи зможуть відвідати палац Корнякта, всередині якого знаходиться невеликий дворик, що нагадує архітектуру італійських міст. Не менш презентабельною пам'яткою також є Латинський кафедральний собор. За своїм значенням він займає перше місце серед Римсько-Католицьких церковних установ країни. Архітектура собору поєднує в собі елементи відразу декількох напрямків: готики, бароко та ренесансу.

Домініканський собор прийнято вважати одним із найкрасивіших архітектурних пам'яток, оформлених в стилі бароко. Серед туристів користується попитом Вірменська вулиця, на якій розміщений собор, занесений до переліку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Недалеко від центрального майданчику знаходиться оперний театр, де на сьогоднішній день проводяться спектаклі та виступи. Щоб сповна насититися мистецтвом, ви зможете також відвідати львівську галерею, де розміщені картини відомих художників. Палац Потоцьких, оформлений в стилі класицизму, також є пам'яткою архітектури, а сьогодні на його території знаходиться деяка частина картин з галереї мистецтв.

Але це тільки мала частина ключових місць, які варто відвідати кожному гостю, який приїжджає до Львова.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...