Де знайти правдиві новини України?

PDF Друк
Четвер, 02 січня 2020, 23:08

Швидше за все, немає такої людини, яка б не прагнула дізнаватися, що відбувається в її країні. Ще двадцять років тому для досягнення необхідного результату людям доводилося купувати різні журнали і газети, або ж чекати традиційний вечірній випуск новин по телевізору.

Однак представники сучасного суспільства живуть в XXI столітті, тому масу дій мають можливість виконувати в режимі «онлайн». Іншими словами, сучасній людині зовсім необов'язково залишати межі власного будинку для того, щоб дізнатися, що відбувається в її країні.

Достатньо всього лише знайти перевірений і надійний інтернет ресурс, який публікує правдиві новини. Незважаючи на те, що новинних порталів сьогодні налічується велика кількість, вам варто довіряти тільки кваліфікованим і компетентним журналістам, які чудово розбирається у всіх тонкощах і особливостях проведених заходів.

Якщо ми говоримо про новини України, то пальма першості в даному випадку належить електронному порталу slidstvo.info.

Слідство.Інфо – це незалежне дослідницьке агентство, яке було створено ще сім років тому. Спочатку наша редакція виготовляла щотижневу телевізійну програму журналістських розслідувань.

Однак через деякий час ми прийшли до висновку, що більше не бажаємо працювати на кількість. Ми відмовилися від коротких текстів і сюжетів, і почали створювати повноформатні документальні розслідування-фільми і текстові розслідування.

Тепер ми не тільки знімаємо маски з чиновників-корупціонерів, а й також розповідаємо цілі історії. Історії про звичайних людей, адже корупція - це не просто чиновник з величезною кількістю грошей.

У сучасної корупції є прізвища та імена, але найстрашніше те, що корупція має справжніх жертв, і вони знаходяться серед звичайних людей. Саме про них ми будемо говорити.

Щоб боротися з корупцією, є тільки одна зброя – правда. Наші журналісти готові шукати правду до тих пір, поки офіційні слідчі органи не почнуть вдаватися до рішучих кроків.

Отже, якщо ви хочете точно знати, що і коли відбувається в нашій країні, обов'язково відвідуйте сайт за посиланням вище на регулярній основі. Ми поважаємо своїх читачів, тому регулярно вдосконалюємо власний портал для того, щоб вам було зручно і цікаво працювати з його сторінками.

Довіртеся саме нам, і ми з задоволенням покажемо, як з виконанням поставлених завдань справляються кваліфіковані і грамотні професіонали своєї справи. Гарантуємо, що не розчаруємо вас!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...