Конференція молодих ортодонтів 2019

PDF Друк
Субота, 14 грудня 2019, 19:32

Шостого жовтня в Києві відбулася науково-практична конференція молодих ортодонтів, з міжнародною участю, присвячена Міжнародному дню ортодонта. Співорганізатором та експертом заходу був Константин Лихота, який є віце-президентом Асоціації ортодонтів України.

На конференції були представлені доповіді молодих фахівців, аспірантів, інтернів, клінічних ординаторів у тому числі – іноземців. Журі оцінювали всі доповіді за трьома критеріями:

• наукова цінність;
• оригінальність;
• клінічна цінність;

В рамках конференції обговорювалися інноваційні методи діагностики та лікування в ортодонтії. Були представлені доповіді на теми: тактика лікування пацієнтів із ретинованими зубами, ортодонтичне лікування при ангіотичній ектодермальній дисплазії, сучасні методики міогімастики, методи рентгенологічного дослідження скронево-нижньощелепного суглобу, хірургічна підготовка порожнини рота до ортодонтичного лікування, особливості лікування елайнерами та багато інших.

Сучасні методи дають безліч можливостей для нормалізації функціонального та естетичного оптимуму у ротовій порожнині.

Молоді вчені отримали змогу не лише отримати нові теоретичні знання та поділитися власним досвідом, але й також розібрати складні клінічні випадки разом із членами президії.

Конференія стала ще однією яскравою зіркою на безкрайньому зоряному освітньому ортодонтичному небосхилі Києва. Прекрасне місце проведення справило враження на всіх учасників, яких зібралося близько 200 осіб. Високонаукові доповіді надали велику кількість «їжі для роздумів» майбутнім лікарям і фахівцям-початківцям. Варто відзначити, що Костянтин Миколайович є практикуючим ортодонтом з великим досвідом роботи. Його заслуги в цій галузі відзначені безліччю нагород, крім того він бере участь у програмі діагностики та ортодонтичного лікування соціально незахищених дітей та сиріт.

Учасники мали можливість ознайомитися з останніми зразками передової стоматологічної та ортодонтичної апаратури, витратних матеріалів, а також отримати вичерпну консультацію від експертів ортодонтії.

Подія отримала неймовірний відгук у соціальних мережах! Учасники виклали в Facebook безліч фотографій з заходу, супроводивши їх приголомшливо теплими і вдячними відгуками.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...