Як покращити робочий процес на своєму підприємстві?

PDF Друк
Середа, 04 вересня 2019, 07:22

Компанія «UIT» – сучасна та модернізована компанія, яка займається розвитком бізнес-процесів шляхом їх автоматизації.  Головними робочими продуктами є системи обліку високої ефективності. Організація почала свою діяльність ще в 2003 році, коли спеціалісти розробили інструмент для надійного керування торговими підприємствами. Завдяки груповій роботі команди, клієнти швидко отримують якісні послуги компанії UIT та мають інформаційний супровід протягом усіх етапів взаємодії з «UIT». Протягом всього часу свого існування компанія надала послуги більш ніж 1000 задоволеним клієнтам, серед яких такі світові холдінги, як Roshen, Sony та Beeline. Завдяки своїй наполегливій роботі та старанням, компанія отримала унікальні нагороди та увійшла до Всеукраїнської спілки автоматизаторів бізнесу.

Головними перевагами, які пропонує організація є:

  • У команді працюють досвідні професіонали, які знають, який IT-продукт краще запропонувати своїм клієнтам, щоб вирішити їх проблему.
  • Процес навчання замовників виконанню всіх необхідних процесів, програма яких спеціально розробляється для кожної компанії окремо.
  • 100% супровід прийнятих IT-рішень впродовж всього терміну плідної співпраці, а також можливе доопрацювання у разі необхідності.

Компанія UIT пропонує такі продукти:

  1. Управління дистриб’юторською компанією – це автоматизований процес управління, який призначений для дистриб’юторських організацій, містить найкращі у світі існуючі структурні механізми. Основні питання, якими займається ця програма – це контроль за рівнем продаж, створення логістичної та фінансової системи, як єдиної програми.
  2. Хмарні рішення – унікальний механізм управління компанією із будь-якої точки світу за допомогою синхронізації всіх робочих процесів.
  3. Програмне забезпечення 1С, створене для підприємств малого та середнього бізнесу. Автоматизована перевірка та рішення будь-якої проблеми, пов’язаної з діяльністю кампанії.
  4. Модернізовані версії програм BAS, призначені для корпоративних клієнтів з різною кількістю об’єднань.
  5. Програма «Агент ПЛЮС» дозволяє контролювати та моніторити процес роботи торгових агентів, які займаються рекламою та розповсюдженням продукції різної направленості.
  6. Planarry – продукт для автоматизації транспортного руху у відповідних організаціях, діяльність яких пов’язана із перевозками товарів, пасажирів.

Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...