ЧЕСНО – це громадський рух для кожного з нас

PDF Друк
П'ятниця, 30 листопада 2018, 12:17

На фоні повної політичної кризи, з’являються все більше нових особистостей, про яких українці навіть не чули. Вони прагнуть до влади і обіцяють виконати усі бажання громадян. Але, якщо все представляється так райдужно, то чому ж ми знову і знову розчаровуємося у нашому виборі? Чому усі наші спроби направити країну в інше, квітуче русло, закінчуються поразкою раз за разом?

Тому що найчастіше усі нові обличчя – це залишки від старих партій і фракцій. У більшості випадків нові лозунги – це давно забуті слова старих обіцянок. Як не потрапити в кругообіг омани? Зареєструватися на сайті ЧЕСНО. Чим це допоможе у виборі лідера країни? Тим, що у співробітників спілки вже є своє представлення про те, якою повинна бути ідеальна держава та її лідер.

ЧЕСНО – це громадський рух, який прагне домогтися прозорості влади що до народу. Www.chesno.org - це офіційний сайт спілки, на якому розміщується найважливіша інформація про кожного депутата. Сайт відкритий для кожного бажаючого знати більше про те, що робиться у верствах влади.

ЧЕСНО – це не агітаційний захід і не реклама когось з кандидатів. Це незалежний ресурс, на якому розміщується лише правдива та перевірена інформація про усіх людей, які відносяться до гілки влади. Волонтери і активісти знаходять все більше нових фактів, що відносяться до біографії та кар’єри балотуючихся.

Увесь цей архів зберігається на сайті з єдиною метою – дати людям можливість проаналізувати усі дії політиків і вибрати свого фаворита, у якого бачення проблеми споріднюється з вашим. Тільки так ви зможете знайти лідера, який зможе зробити країну такою, якою ви представляєте її.

Відвідавши цей сайт, ви зможете знайти повний пакет інформації про любого лідера, який вас цікавить. ЧЕСНО – це наймасштабніший сайт країни,започаткований ще в 2012 році і увібравший в себе усіх самих досвідчених експертів своєї справи, які свідомо відбирають лише найважливіші і найбільш цікаві для народу новини, перевіряють їх і розміщують на сайті.

Постійно знаходячись в курсі нових здійснень, кожен громадянин може прийти до висновку, кого саме можна вибрати на роль головної людини України. Ми можемо змінити країну на краще просто віддавши свій голос потрібному кандидату, і все що необхідно від нього – це гарні лідерські якості і розум у сумі з величезним патріотизмом та любов’ю до своєї країни. Тож не покладайте рук і не пропускайте вибори.

Джерело: chesno.org


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...