Кредит без довідки про доходи

PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 17:18

У кожного буває момент, коли не вистачає грошей, щоб дожити до зарплати. При цьому найчастіше потрібно отримати позику прямо зараз, і немає часу на тривалі пошуки. Найчастіше ми звертаємося за кредитом, коли не вистачає грошей на комуналку, термінового походу до стоматолога чи на оплату курсів. Також часто беруть кредити на відпочинок, ремонт у квартирі або на автотранспорт. Взагалі цілі можуть бути різними, але об’єднує їх необхідність певної кількості фінансових ресурсів.

Ці або інші витрати найчастіше бувають раптовими. Чи не розумієте до кого можна звернутися за допомогою? Вихід дуже простий-достатньо звернутися в фінансову організацію з видачі швидких кредитів та отримати кредит без довідки про доходи.

Часто надаються кожному вигідні умови кредитування. Дана послуга дозволяє легко економити час на оформленні, адже на відміну від банківського кредиту, вона в рази швидше і Ви отримаєте гроші на картку за 10 хвилин.

Переваги отримання кредиту:

? Процес оформлення займає не більше 20 хвилин Вашого часу;

? При собі потрібно мати лише паспорт та код;

? Для оформлення кредиту нам не потрібно надавати дані про поручителів або залишати своє майно під заставу.

? Вік позичальника повинен бути від 18 до 60 років;

Швидкість прийняття позитивного рішення залежить від надання Вами достовірної інформації про себе.

Також важливо, що для нас не має значення мета оформлення кредиту. Досить залишити заявку з сумою і отримати готівку.

Тепер Ви знаєте, як в Україні можна оформити кредит без довідки про доходи. Досить звернутися в будь-яке. Фахівці допоможуть за 20 хвилин оформити кредит від 400 до 3000 грн на 7 або 14 днів.

У разі, якщо Ви не встигаєте протягом цього терміну повернути займи - в компаній існує хороша послуга продовження кредиту. Це безкоштовно абсолютно, досить просто заплатити плату за користування грошима, а саме 2% в день від усієї суми кредиту. Продовжувати кредит можна необмежену кількість разів.

Оплатити гроші Ви зможете в будь-якому відділенні компанії або на сайті або звернувшись до відділення зручного для Вас банку.

Також існує приємний бонус при повторному зверненні досить просто перейти на сайт компанії, вибрати необхідну суму і гроші через 5 хвилин надійдуть на Ваш банківський рахунок. Без заповнення анкет або підписання договорів. Дуже зручно, швидко і доступно кожному, у кого є інтернет.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...