У кого вигідніше купити квартиру в новобудові: у забудовника або ріелтора?

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:10

Купити квартиру у ріелтора або забудовника? У кого вигідніше? Переваги і недоліки.

Щоб купити квартиру в споруджуваному будинку tradicia.kiev.ua/ru/complex/about/, можна звернутися в агентство нерухомості або безпосередньо до забудовника. У кого з продавців вигідніше купити житло в новобудові?

Особливості взаємодії ріелторів і забудовників

У масовому порядку реалізацію квартир через посередників забудовники почали після кризи 2008 року. Багато будівельних компаній сьогодні взагалі не мають відділів продажів. Тому в деяких випадках звернення в агентство нерухомості - єдиний варіант для покупця придбати квартиру в вподобаному новому будинку.

Якщо мова йде про невелику будівельної компанії, яка зводить 1-2 нових будинки в рік, то квартири в новобудовах будуть реалізовуватися виключно за допомогою ріелторів.

Про дрібних забудовників, чиє ім'я не мелькає постійно в пресі, покупець може просто не знати. Так звана "сила бренду" не допоможе будівельній компанії реалізувати квартири. На допомогу їй приходять професійні продавці з агентства нерухомості.

Одні будівельні компанії повністю передають агентствам нерухомості функції реалізації житла. Інші відкривають власні відділи продажів і шукають приватних співінвесторів своїми силами (серед подібних будівельних компаній - "Мавіс" і "Будівельний трест").

У більшості ж своєму забудовники воліють комбінувати методи реалізації житла в новобудовах, підключаючи до цієї справи як власні відділи продажів, так і агентства нерухомості. Для них це можливість швидше продати житло, а також підвищити впізнаваність власного бренду.

Переваги та недоліки покупки житла за допомогою ріелтора

За оцінками експертів, до 30% угод на первинному ринку сьогодні здійснюється за допомогою ріелторів. До посереднику варто звертатися в тих випадках, коли має бути якась багатоступеневу операцію: наприклад, ви хочете продати наявне житло і купити квартиру в новобудові. В агентстві нерухомості покупцеві можуть запропонувати ознайомитися з великою базою об'єктів від різних забудовників, тут же можна порівняти ціни, умови оплати і т. Д.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...