Переваги покупки готового житла

PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 22:26

Всіх людей, які стикаються з необхідністю покупки нового житла в першу чергу хвилює одне питання: купувати квартиру на вторинному ринку нерухомості, почати інвестувати в будівництво або купити готову квартиру в новобудові novyeteremki.com.ua.

Сьогодні ми розглянемо всі переваги покупки готового житла від забудовника.

1. Часто можуть ввести в оману занадто дешеві ціни, пропоновані компаніями-забудовниками, які ще не здали будинку в експлуатацію. Покупець може виявитися в ситуації, коли купує «кота в мішку» - адже інвестуючи в будівництво будинку, він на свої очі не бачив готового житла і він навіть не може бути впевнений, що будинок добудують і коли це зроблять. Щоб уникнути шахрайства, ми рекомендуємо купувати квартири тільки в будинках, які здані в експлуатацію.

2. Один з плюсів придбання готового житла - це можливість оформити іпотечний кредит. Банки охоче дають іпотеку на придбання вже зданого житла, адже, фактично, оформляєте договір купівлі-продажу звичайної квартири.

3. Ви будете безпосередньо спілкуватися з будівельною компанією, без посередників - ця обставина допоможе вам додатково заощадити кошти. Для всіх клієнтів компанії «Нові Горизонти» діють гнучкі умови кредитування - ми можемо дати безпроцентну розстрочку на обрану вами квартиру до 30 місяців.

4. При покупці квартири в компанії ви підписуєте договір купівлі-продажу, завірений нотаріусом. А це гарантія того, що ви і тільки ви - власник своєї квартири.

5. Будинки в комплексах  підключені комунікаціями (холодна і гаряча вода, тепло, газ, електроенергія). Завдяки цьому можливо заселення в готову квартиру вже за 1 день!

6. Ми пропонуємо вже готові квартири з ремонтом (акуратні стіни і підлогу, підключена сантехніка, бронедвері, газовий котел) - тобто вам не потрібно витрачати сили і час на те, щоб робити ремонт в квартирі з нуля. Крім того, наша ремонтна команда може зробити ремонт в квартирі згідно з вашими побажаннями. І це обійдеться набагато дешевше, ніж викликати ремонтну бригаду, наприклад, з Києва.

7. Крім квартири ви отримуєте: безкоштовне паркомісце, , вигідні пропозиції на покупку офісних і складських приміщень (наприклад, під кабінет або комору).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...