Як вибрати квартиру в новобудові?

PDF Друк
Вівторок, 05 червня 2018, 22:21

Придбання нової квартири - одне з найбільш хвилюючих і приємних подій у житті. Тим більше, коли квартира купується в новому, тільки що побудованому будинку krkv.com.ua/kak-kupit!

Однак не слід піддаватися емоціям. Перш ніж стати власником новенької квартири, її треба буде вибрати, не забувши врахувати ряд критеріїв.

Ціна запитання

Це один з перших критеріїв, що дозволяє визначити в принципі - чи можна розраховувати на придбання житла в новому (або ще споруджуваному) будинку. Забудовники, що реалізують нові квартири, як правило, пропонують широкий вибір варіантів (по суті - все доступні в будинку квартири!). Тому вибір у клієнта досить широкий, якщо не одне "але": хороші варіанти можуть коштувати значно дорожче квартир на крайніх поверхах, з не найкращим оглядом та ін. Слід обов'язково врахувати, що в рекламних оголошеннях вказуються "ціни від ...". Тому цілком ймовірно, що сподобався клієнтові варіант квартири може і не вписуватися в планований бюджет.

В цілому, вартість квартир в новобудові залежить від безлічі факторів, включаючи престижність району, близькість до центру міста, транспортних магістралей, об'єктів інфраструктури (шкіл, поліклінік та ін.), А так само і якості самого будинку, його типу, рівня обробки квартир і т .п. Таким чином, ціна квартири є як би фокусом всіх її споживчих властивостей. Але не відображає з однозначно (за принципом "в дорогій квартирі все на вищому рівні") - покупцеві все одно доведеться спеціально розглядати багато чинників.

Терміни закінчення будівництва

Якщо будинок, в якому ви плануєте придбати квартиру, ще тільки будується, потрібно проявляти особливу пильність. Зазвичай клієнтів приваблює низька ціна квартир на початкових етапах будівництва. Однак, в разі коли завершення будинку очікується не скоро, слід уважно оцінити свої фінансові можливості. Адже чималі гроші доведеться вкладати вже зараз, а користуватися квартирою - тільки в майбутньому.

Другий нюанс для купують квартиру "на рівні котловану" - відсутність "товару живцем". Якщо для вторинного житла або готової новобудови можна на власні очі оцінити планування житла, якість ремонту і інші особливості. Те для споруджуваного будинку ці відомості можна отримати лише з проектної документації. А значить, необхідно уважно знайомиться з усіма документами, робити висновки і вирішувати - підходить вам майбутня квартира, чи ні.

Однак позитивним моментом ранньої покупки житла є по-перше, цінова вигода (як зазначалося вище, ціна квартир на ранньому етапі будівництва відчутно нижче, ніж під завершення будинку або, тим більше, після здачі об'єкта в експлуатацію). А по-друге, для споруджуваної квартири можна замовити індивідуальне планування, зробити ремонт потрібної якості слідом за чорновою обробкою (а не переробляти "косметичний", що залишився від будівельників), і так далі. Крім того, придбання квартири в споруджуваному будинку дарує непередаване відчуття нового, "з голочки" житла.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...