«Інтеграл-Буд» лідер серед забудовників

PDF Друк
Вівторок, 30 січня 2018, 23:58

Компанія «Інтеграл-Буд» ще з 2003 року веде свій нелегкий шлях у сфері будівництва. Офіційний сайт цієї компанії: https://intergal-bud.com.ua/ua/. Ця компанія пройшла стрімкий шлях розвитку, оскільки ощасливила десятки тисяч сімей і працювала над більш ніж 70 проектами. «Інтеграл-Буд» - це лідер будівельного бізнесу. Головною рисою компанії є якісно виконана робота для людей. Досягнення цієї компанії не можуть не дивувати своєю стрімкістю, оскільки вона вже не перший рік завойовує перші місця на провідних конкурсах не лише України, а і Європи та Азії. Вони зосередженні на розвитку і на співпраці з замовниками та покупцями. Головне гасло компанії: «Комфортне проживання та омріяний стиль життя».

«Інтеграл-Буд» пропонує власні та вигідні програми довгострокової розстрочки та кредитування, що набагато вигідніше аніж кредитування в банківських установах.

Компанія перш за все дбає про своїх покупців і тому створює найкомфортніші умови для них. «Інтеграл-Буд» якісно виконує свою роботу. Саме тому, у кожного житлового комплексу, котрий користується послугами цієї компанії завжди є зручна транспортна розв'язка, планування квартир на будь-який смак, власна інфраструктура (дитячі та спортивні майданчики, кафе, бари, ресторани, торгові центри, фітнес-центри, салони краси, парковочні місця, навчальні заклади). Все, що потрібно є біля дому.

Компанія входить у «ТОП-3» найнадійніших забудовників по Україні», переможець премії «Девелопер року в житловій нерухомості. Україна.», володар звання «Вибір України 2016». Цей список можна продовжувати ще довго, але нагороди говорять за себе.

«Інтеграл-Буд» - це не просто компанія, яка має свій бізнес. Це компанія, яка дбає про людей і про їхній комфорт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...