Актуальні вакансії на роботу в Польщі: як обрати та до кого звернутись?

PDF Друк
Понеділок, 15 січня 2018, 22:47

Якщо є змога знайти хорошу роботу в Європі, чому б не спробувати? Зараз багато українців виїжджають за кордон, щоб добре заробити. Якщо ж говорити про працевлаштування в Польщі, то цю країну обирає найбільша кількість наших співвітчизників. Тут хороша оплата, легальне працевлаштування, хороші умови для проживання та відпочинку. Власне, вас візьмуть на роботу в Польщі на завод, склад або у інше місце і без знання мови. Погодьтеся, умови хороші. Ми зараз розглянемо різні вакансії на роботу в Польщі, до того ж найбільш актуальні: https://visa-pro.com.ua/job/. Зорієнтуємо вас, чи можна знайти хороше місце без допомоги посередників.

Чи варто звертатись до посередника?

Робота в Польщі на заводіПерш за все, потрібно вирішити, як ви будете шукати вакансію на роботу в Польщі. Це може бути або через посередника, або без його допомоги. Який варіант найкращий? Для початку подивимось, як можна підібрати вакансію, не звертаючись до 3-х осіб. Насправді, варіантів не так і багато. Це або пошук через знайомих, або через Інтернет. Найбезпечніший варіант в даному випадку – ваші близькі знайомі або родичі. Наприклад, когось із них повністю влаштовує робота в Польщі на заводі такого типу: https://visa-pro.com.ua/job/na-zavodi/. Тоді якщо відкривається вакантне місце, вони можуть повідомити про це вас і зі згоди роботодавця ви будете працювати на тому ж місці. Це зручно, адже у вас буде компанія та ви будете точно знати, які умови праці в Польщі на вас очікують.

Є й інший варіант – пошук через Інтернет. Якщо ви почнете шукати, то звернете увагу на велику кількість оголошень. Зателефонувавши, ви впевнитесь, що потрапили до рук посередників, які до того ж працюють неофіційно. Це можуть виявитися шахраї, які можуть запропонувати все, що завгодно, навіть офіційну працю. Проте не варто довіряти таким особам. У такому разі набагато краще звернутися до кадрової агенції, яка працює офіційно і відповідає за свої дії. Власне, якщо вас цікавить робота в Польщі саме по контракту, ви можете звернутись сюди - Віза Про: https://visa-pro.com.ua/. А тепер давайте подивимось, які вакансії на роботу в Польщі зараз є актуальними.

Пропозиції від роботодавців

Найбільш актуальні на сьогоднішній день вакансії:

  1. Повар.
  2. Масажист.
  3. Сантехнік.
  4. Зварювальник.
  5. Електрик.
  6. Будівельник.
  7. Хатня робітниця.
  8. Прибиральниця.
  9. Няня.
  10. Швачка.

Наприклад, якщо ви хочете влаштуватися саме на роботу в Польщі на заводі, то тут може бути чимало вакансій. І складальником, і електриком, і прибиральницею. Тому варто уточнювати всю цю інформацію або у кадровій агенції або напряму у роботодавця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...