3 кроки, щоб запустити свій онлайн бізнес в Україні

PDF Друк
Середа, 18 січня 2017, 17:12

Для того, щоб запустити свій онлайн-проект, вам знадобиться три головних складових: сам сайт, доменне ім'я та хостинг.

Замовити створення сайту можна у професійних розробників або скористатися конструктором сайтів. Перший варіант обійдеться вам значно дорожче, але ви отримаєте якісний сайт з оригінальним дизайном, зручною для вас системою управління і повним керівництвом по роботі з сайтом. Використовуючи конструктор, ви будете обмежені у виборі шаблону дизайну і функціональних можливостей системи. А все додаткові функції, як правило, платні. Також, вам знадобляться додатковий час і знання, щоб використовуючи запропоновані інструменти сконструювати майбутній сайт.

Другий етап - це вибір і реєстрація доменного імені. Домен - це адреса вашого сайту в мережі Інтернет. Є два варіанти вибору домену: перший - це використовувати оригінальну назву проекту, наприклад rozetka.ua. Другий використовувати в імені домена ключові слова, які будуть максимально відображати діяльність вашого сайту, наприклад elektronika.com.ua. Після того, як ви визначилися з ім'ям майбутнього сайту, необхідно вибрати доменну зону. Зареєструвати домен .ua в Україні можна тільки при наявності однойменної торгової марки. Для вільної реєстрації доступні тільки домени 3 рівні, такі як .com.ua, .kiev.ua і т. п. Є ще один варіант зареєструвати адресу кирилицею в доменній зоні .укр - перевага такого вибору в тому, що кириличний домен не спотворює написання оригінальної назви, легко запам'ятовується і для ресторації домену 2 рівня не потрібна торгова марка.

Третій крок - це вибір хостингу. Якщо ви скористаєтеся конструктором сайтів, то швидше за все у вас не буде вибору майданчика і проект буде розміщений на хостингу конструктора. Це ще одне обмеження, якого краще уникати. Так як від якості хостингу буде прямо залежати доступність і безперервна робота сайту. Вибирайте надійного хостинг-провайдера з хорошою репутацією і високою якістю сервісу. Існує, також, кілька видів хостингу. Для невеликих сайтів і стартапів буде достатньо найпростішого віртуального хостингу, який вже має весь необхідний функціонал і налаштування для роботи середньостатистичного сайту. Вам достатньо перенести дані на сервер провайдера і сайт готовий до роботи. Другий варіант, який останнім часом користується все більшою популярністю - це оренда VDS (віртуальний виділений сервер). VDS хостинг надає більше можливостей для сайту: гарантовані ресурси, підвищена безпека і доступ до віртуального сервера на правах адміністратора. Тобто ви самостійно можете управляти настройками хостингу, оптимізувати його роботу під вимоги проекту.

Як бачите, сьогодні надається маса варіантів, щоб запустити свій веб-сайт і почати онлайн бізнес, від самих бюджетних до професійних сайтів з можливістю керувати всіма процесами настройки і роботи вашого проекту.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...