Сайт Івано-Франківської ОДА найкращий в Україні серед місцевих органів влади

PDF Друк
Вівторок, 30 червня 2015, 18:07

Офіційний веб-сайт Івано-Франківської ОДА визнаний найкращим серед місцевих органів виконавчої влади в Україні.

За результатами чергового моніторингу офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади на наявність інформаційного контенту, обов’язковість якого регламентується чинним законодавством, офіційний веб-сайт Івано-Франківської облдержадміністрації визнаний найкращим.

Оцінювання проводилося Державним комітетом телебачення і радіомовлення України відповідно до переліку параметрів, кожен з яких відображає окремий вид інформації, обов’язковість розміщення якої на веб-сайтах встановлюються нормативно-правовими актами. Зокрема, показників наявності інформації, якості інформації та інформаційної прозорості.

За результати дослідження встановлено, що найбільше значення показника інформаційної прозорості досягнув веб-сайт Івано-Франківської ОДА.

«Найкращими за рівнем інформаційного наповнення серед центральних органів виконавчої влади визнано офіційний веб-сайт Адміністрації Державної прикордонної служби України, а серед місцевих органів виконавчої влади –офіційний веб-сайт Івано-Франківської обласної держадміністрації», – йдеться в аналітичній довідці за результатами інформаційного наповнення офіціних веб-сайтів ОВВ у першому півріччі 2015 року

Варто зауважити, за результатами минулорічного моніторингу, офіційний веб-ресурс посів лише 23 позицію із 25 місцевих державних адміністрацій.

У другому кварталі 2014 року, після кадрових змін, що відбулися в керівництві департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю як профільного управління, що відповідає за роботу з наповнення веб-сайту облдержадміністрації, вдалося провести ефективну роботу, продемонструвавши відповідно до моніторингу за підсумками 2014 року найбільшу динаміку інформаційного наповнення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...