Рекреаційний туризм Прикарпаття вдосконалюватиметься

PDF Друк
Понеділок, 05 травня 2014, 14:29

Днями в Підкарпатському воєводстві (Республіка Польща) представники управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації, Регіонального туристично-інформаційного центру та Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у першій робочій зустрічі з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону.Днями в Підкарпатському воєводстві (Республіка Польща) представники управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації, Регіонального туристично-інформаційного центру та Інституту туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли участь у першій робочій зустрічі з розробки Стратегії розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися Давід Лясек -  заступник голови правління Асоціації «Карпатський Єврорегіон Польща», Галина Литвин - виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна».

Під час засідання представники туристичної сфери Польщі,  Словаччини і України обговорили сучасний стан розвитку та промоції оздоровчого туризму Карпат, туристичні продукти курортних центрів, основні засади політики брендування карпатських курортів,  просування туристичної марки «Карпатія»,  визначили промоційні заходи в рамках реалізації Стратегії.

Наступна робоча зустріч відбудеться на території української частини Єврорегіону 29-30 травня 2014 року.

Довідково

Мікропроект «Стратегія розвитку рекреаційного туризму польсько-української частини Карпатського Єврорегіону» реалізується в рамках парасолькового проекту «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння», що фінансується за кошти Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007–2013.

Головним партнером є Асоціація «Карпатський Єврорегіон Польща», партнером - Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна». Мета мікропроекту – аналіз потенціалу природньої і культурної спадщини та розробка механізмів популяризації рекреаційного туризму в польсько-українському прикордонні.

Цільова група: представники індустрії туризму, медичний персонал курортів, громадські організації і місцеві органи влади, що займаються питаннями розробки політики у галузі рекреаційного туризму, ентузіасти та місцеві лідери.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...