Бомбосховища у місті Коломия

PDF Друк
Четвер, 11 вересня 2014, 21:21

небезпекаБойові дії зараз проходять на сході України, однак варто знати, де можна заховатися у разі бомбардування у Коломиї.

Перше, що варто знати, то всі наявні бомбосховища Коломиї здатні захистити максимум 6 тисяч людей, а це в десять разів менше проживаючих у місті людей. Це насправді мало.

Загальна кількість сховищ у місті 121:

- 3 сховища;

- 3 десятка протирадіаційних укриттів;

- Вісімдесят укриттів, які адаптовані під протирадіаційні.

Вони не у хорошому стані, оскільки коштів на їх ремонт та обслуговування в останні роки не виділялося, оскільки, як пояснювали чиновники, ці витрати не на часі (можливо і дійсно вони праві). Але в більшості із них чисто та без лишньої вологи, тому перебути бомбардування можливо.

Найбільше бомбосховище в Коломиї знаходиться в центрі міста, зараз над ним функціонує музей Гуцульщини, займає площу більше тисячі метрів квадратних.

Ще одне велике сховище є неподалік хлібокомбінату, а також поряд з гастрономом "Коломиянка". Їм не поступається розмірами найкраще "за інфраструктурою" сховище геріартичного пансіонату, тут можна сидячи перечекати бомбардування. А поряд з вагонним депо - у сховищі є навіть місця для сну.

Біля цеху  телекомунікаційних послуг №8 («Укртелеком») можна знайти укриття, але воно не дуже велике (як трьохкімнатна квартира за розмірами).

Під торговим комплексом «Берегиня» можна навіть здійснювати виробництво. Тому в разі небезпеки там зможуть навіть пекти хліб.

Інші місця в поганому стані, їх є дуже багато, з повним списком можна ознайомитися за потреби.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...