Мед – корисно та смачно

PDF Друк
Субота, 16 серпня 2014, 09:39

Днями віряни відзначали Маковія або Медовий спас, тому актуальною є розмова про корисні та лікувальні властивості меду. Мед складається з глюкози, фруктози та значної кількості корисних мінералів, серед яких калій, магній, кальцій, залізо, натрій та інші. Також мед є джерелом вітамінів групи В (В1, В2, В3, В5, В6), вітамінів Е, К, С і каротину. У складі  меду близько 60 корисних для організму мікроелементів, що на відмінно засвоюються організмом людини.

Серед цілющих та корисних властивостей меду виділяють його заспокійливу та антисептичну дію. Вживання меду покращує обмін речовин та стимулює процес травлення, сприяє активізації захисних сил організму та підвищує тонус. Також мед надзвичайно корисний у косметичних цілях. Застосування меду сприяє пом’якшенню і омолодженню шкіри та усуває сухість і стягнутість.

Спектр використання меду для покращення здоров'я  дуже широкий, тому цей цінний продукт незамінний у раціоні людини. Про корисність меду розповідає і Богдан Паркулаб - голова Івано-Франківської обласної асоціації розвитку бджільництва  «Галичина». Чоловік вже десятки років займається розвитком бджільництва на Прикарпатті і радить щодня вживати по ложці меду, адже це не тільки подовжить життя, а й даруватиме гарний настрій. Бджоляр зі стажем каже: «Варто споживати 80-100 г меду в день. Необхідно відсторонювати цукор. Його у сучасному світі вживають набагато більше, ніж потрібно».

Смачний продукт, що дарує нам природа, наділений безліччю корисних властивостей і щоденне правильне його використання гарантує міцне здоров'я та гарний настрій кожен день.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...