Вправна шашкістка

PDF Друк
П'ятниця, 29 грудня 2017, 13:01

Багато людей займаються різними справами, перетворюють хобі в професію. Проте деякі досягають максимальних успіхів та стають чемпіонами. Вікторія виграла першість країни зі швидких шашок, у чоловіків переміг Іванов. Ця франківчанка дуже вправно грає в шашки та вміє це робити вже досить давно. Успіхів та різних чемпіонатах досягала не один раз, це її чергова перемога.

У вівторок, 26 грудня, у Херсоні завершився чемпіонат України зі швидких шашок-100. Серед чоловіків чемпіоном став міжнародний гросмейстер Артем Іванов (Дніпро). Друге місце завоював Валерій Гребьонкін (Одеса), а третє – Леонід Ципес (Харків). Серед жінок чемпіонкою стала Вікторія Мотричко. Друге місце завоювала Людмила Литвиненко (Запоріжжя), а третє – Ольга Балтажи (Івано-Франківськ).

Тож всі ці люди добре грають в шашки, проте найкраще з них саме Мотричко. Тому вона буде й далі працювати, щоб досягати чогось нового, щоб відкривати для себе нові ідеї та можливості. Тому важливо все вдосконалювати та не зупинятись, йти далі та далі. Вона поїде на наступні чемпіонати, вже готується до них, а тоді можна буде знову гордитись та радіти. Тож кожен має шанс на такі успіхи, варто лише працювати.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...