В Івано-Франківськ приїхала експедиція

PDF Друк
П'ятниця, 08 листопада 2013, 12:06

11 листопада члени єврейської етнографічної експедиції зустрінуться в Івано-Франківську з членами місцевої єврейської громади.    Як повідомляє сайт «Всемісто», Єврейська етнографічна експедиція була організована Федерацією єврейських громад України.

11 листопада члени єврейської етнографічної експедиції зустрінуться в Івано-Франківську з членами місцевої єврейської громади.

Як повідомляє сайт «Всемісто», Єврейська етнографічна експедиція була організована Федерацією єврейських громад України. З 18 жовтня по 5 грудня члени цієї групи відвідують єврейські громади заходу України на незвичайних «міцвамобілях» (або «міцва - танках», як їх ще називають). «Міцва» на івриті означає «заповідь».

Напередодні, 31 жовтня, троє рабинів прибули на «міцва - мобілях» в один з літніх таборів для єврейських дітей у Івано-Франківській області, де провели для дітей уроки Тори. А сьогодні єврейська експедиція вирушила в Івано-Франківськ.

Примітно, що «міцва - танк» вже встиг відчути на собі всі «принади» українських доріг. По дорозі в дитячий табір автомобіль застряг в бездоріжжя в Коломийському районі, - повідомляє ІА «Всемісто». Для того, щоб визволити єврейський «танк», знадобився трактор.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...