До дня студента проїзд безкоштовний

PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 16:22

В Івано-Франківську вирішили зробити подарунок до дня студента. Лише сьогодні студенти при пред’явленні студентського квитка можуть їхати в будь-якому транспорті безкоштовно. Самі вони дуже добре відреагували на подарунок та хотіли б, щоб так робили частіше. Адже грошей на проїзд йде вдосталь.

Проте водії не дуже задоволені. У них сьогодні буде менший заробіток, а також водії автобусів не мають змоги перевірити: зайшов дійсно студент чи ні. Тому кричать про студентський сьогодні майже всі. І водієві приходиться здавати план з власної кишені.

Студенти сьогодні будуть відпочивати, для них в багатьох закладах відмінили навчання, а в деяких зробили скорочені пари. Також влаштовують різні заходи на вечір та ніч для юних людей. Цієї ночі матимуть роботу таксисти та продавці алкоголю. Тому одним більше цього дня, іншим – менше.

Навчальні заклади закликають не святкувати надто бурхливо, адже завтра на навчання. Проте студенти кажуть, що таке свято раз в рік і потрібно його відзначити як слід. В гуртожитках в такі дні посилюють нагляд викладачів, адже студенти повертаються в нетверезому стані, а деякі дозволяють собі веселитись прямо в кімнатах. Тому цього вечора викладачі будуть особливо слідкувати за порядком в гуртожитках.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...