У Коломиї на пероні залізничного вокзалу відбулися святкування дня прибуття першого потяга Львів-Чернівці

PDF Друк
Четвер, 08 вересня 2016, 16:15

Сьогодні у Коломиї на пероні залізничного вокзалу відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від дня прибуття першого потяга Львів-Чернівці.

Пополудні пронизливий гудок старого раритетного паротяга, який вигулькнув на повороті рейок сповістив початок урочистого дійства. Паротяг посопів, погуркотів, випустив пару і зупинився на вокзалі, зірвавши бурхливі аплодисменти.

Працівників колії та усіх присутніх благословили владика УПЦ КП Юліан Гатала й генеральний вікарій Єпархії УГКЦ Богдан Іванюк. До вітального слова запрошено начальника Івано-Франківської дирекції громадських перевезень Ярослава Лучка, котрий має до Коломиї пряме відношення, бо освоював саме тут свою професію залізничника.

Привітали працівників вокзалу з ювілеєм голова районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова районної ради Роман Дячук, перший заступник міського голови Сергій Коцюр. А Роман Дячук, як виявилося, за своїм першим фахом – залізничний інженер, тому всю роботу залізничників знає зсередини.

Спеціально до ювілею презентували прямо на платформі нову книжку відомого коломийського краєзнавця і гумориста Миколи Савчука «Ювілейний маршрут Коломийської колії», яка опублікована в серії Валерія Ковтуна «Коломийська бібліотека».

Подякувала працівникам вокзалу за сумлінну працю, а пасажирам – за терплячість начальниця вокзалу Ольга Петрів.

Знову пронизливо загудів паротяг, манірно погуркотів, порипів усіма своїми старими суглобами і рушив цісарським шляхом далі – до кінцевої зупинки міста Чернівців. А на пероні відбувся концерт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...