Що можна знайти в дитячих вушках та носиках?

PDF Друк
Понеділок, 07 березня 2016, 15:26

Лікар із Прикарпаття створив унікальну експозицію предметів, які витягнув із носів і вух пацієнтів. Майже за тридцять років лікарської практики отоларинголог Василь Мельничук з носиків та вушок своїх маленьких пацієнтів дістав найрізноманітніші предмети. Серед них: батарейки, піпетки, деталі від іграшок, металеві чи пластмасові болти та шурупи, ґудзики, жуйки, квасолини, а також різноманітні комахи. Усе це стало надбанням кабінетного музею. За словами лікаря Мельничука, кількість пацієнтів із сторонніми тілами у вухах та носиках щороку збільшується. Основною причиною цього, на думку лікаря, є неуважність батьків.

Що ж знаходить у дитячих голівках лікар? Розповідає, що загалом це - вата, папір, пластилін, та, напевно, найбільше доводилося витягати пластмасові кульки від іграшкових пістолетів.

Пан Мельничук розповідає, що одного разу дістав із носика трирічного хлопчика батарейку! А одного разу дитину готували до операції із видалення аденоїдів. Під час огляду лікар виявив у носі гумовий корок з-під кришки від води. Потреба в операції одразу відпала.

Свої знахідки лікар поділяє за сезонами. Навесні, це зазвичай вербові котики. Влітку лікар зазвичай виймає кісточки з-під вишень та слив, уламки мушлі. Восени свою експозицію колекціонер поповнює горохом, бобами, гречкою.

 

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...