Компанія Cadillac планує випустити компактний седан

PDF Друк
Неділя, 31 січня 2016, 11:36

Любителям комфорту

Технології будування автомобілів стали настільки масштабними, що від нових авто й справді не знаєш чого чекати. Автомобіль є одним товарів, які своїм виглядом і концепцією, чи не найкраще проявляють всі тонкощі сучасного технологічного розвитку. Звісно ж, не кожен автолюбитель схильний до надмірних нововведень. Саме для любителів класики автомобільного виробництва і працюють наразі у Cadillac, повідомляє сайт oane.ws.

Результатом ретельності і кваліфікації працівників, має стати компактний і помірковано технологічний седан. Виробники вирішили зупинитись на класичному для своїх машин оформленні, без революцій, але із покращенням вже існуючих переваг. З’явитись на ринку автомобіль має не раніше 2020 року. Із чого слідує, що масштаб роботи дійсно знаний і що машина буде перевірена максимально детально. Серед особливостей, перш за все, введення системи заднього приводу. Передбачається, що авто буде максимально гармонійно поєднувати в собі риси сімейного автомобіля із великою силовою потужністю.

Це найкращий варіант для автолюбителів які не люблять ризикувати, або ж недолюблюють Audi, оскільки вона є прямим конкурентом Кадиллак. Крім цієї моделі, до 2020 року передбачається не менше восьми додаткових, які варті уваги, але все ж меншої ніж така зручна і доречна машина, якою має стати цей седан.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...