Нелегальний перевізник на Івано-Франківщині не зачиняючи дверей продовжує рух

PDF Друк
Середа, 27 січня 2016, 16:48

Вже вкотре в соціальних мережах жителі Івано-Франківська скаржаться на те, по місту курсують маршрутні автобуси з цілою низкою проблем.

маршрутка

Сьогодні, 27 січня, в соціальних мережах знову з’являлися повідомлення щодо порушення в так званій маршрутці. За словами мешканки, коли вона вийшла з неї, то дякувала Господу за те, що  залишилась живою, адже маршрутка продовжувала рух попри те, що була в аварійному стані.

«Стою на зупинці, як тут під’їхав якийсь автобус. Зважаючи на те, що я дуже поспішала, я зайшла в нього попри те, що на ньому не було вказано за яким маршрутом вона працювала. Коли я поцікавилася у водія, то він мені відповів, що то маршрутка №28» - йдеться в повідомленні місцевої.

За словами жінки крім того, що на маршрутці не було жодної вказівки куди і як вона їде, через кілька зупинок не зачинялися задні двері, а ще через кілька і передні. Таким чином, автобус продовжував свій рух з переповненим салоном пасажирів, які ледь трималися, аби не випасти з нього.

На скарги своїх пасажирів водій спокійно відповів, що він нічого подіяти не може, і це не від нього залежить. Коли ж у салоні розгорівся скандал, то той просто сказав мовляв, до наступної зупинки доїдемо.

Як зазначають очевидці, водія звуть Сохан В.І., крім того, дехто навіть встиг записати номер автобуса: АТ 1571 АА.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...