За добу в Івано-Франківській області захворіло 7 людей

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 13:10

За три тижні показник захворюваності піднявся до 56% з 33%.  Лікарі б’ють сполох, а діти сидять вдома.

грип

За даними Держсанепідслужби в Івано-Франківській області, за останні три тижні рівень захворюваності різко піднявся. Особливо бентежаться лікарі, адже хворі приходять лише тоді, коли самостійно з хворобою не можуть впоратися.

З 11 січня у всіх навчальних та лікувально-профілактичних закладах Івано-Франківської області запроваджено посилений дизінфекційний режим, який спрямований на зменшення ризику захворюваності населення.

З 16 січня ведеться щоденний моніторинг захворювань на так званий «свинячий» грип, який показав, що в Івано-Франківську станом на 25 січня зареєстровано 7 випадків зараженням вірусом.

«З початку епідемії було вакциновано більше ніж 1000 людей, і це все або вихованці шкіл-інтернатів, або працівники цих закладів. З низ 322 дитини, які не досягли навіть 17 років» - звітує Держсанепідслужба.

Слід зазначити, що лікарі радять часто провітрювати будинок, проводити вологе прибирання, носити марлеві маски та їсти цитруси.

Нагадаємо, що в багатьох містах України, оголошено карантин у школах. Але  це не стосується дитячих садочків, бо там рівень хворих мінімальний.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...