Злодія шоколадок таки впіймали

PDF Друк
Понеділок, 25 січня 2016, 17:13

Кілька днів поспіль мешканець Калуша навідувався у два магазини, звідки цупив по 5-6 плиток шоколаду. Для чого йому шоколад, і який вирок виніс йому суд?

шоко

Уродженець міста Калуш кілька днів поспіль крав шоколад із місцевого магазину «Рукавичка», аж доки його не спіймала місцева охорона. Та тоді справу вирішили дуже швидко: він розрахувався за вкрадене і його відпустили, не повідомляючи про скоєне у поліцію.

Але чоловік не зупинився, і пішов до іншого магазину – «555-ТМ», що на вулиці Каракая, де вирішив не просто повторити свої дії, а й «побити власний рекорд», адже з попередньої крамниці він цупив по п’ять плиток шоколаду, а тут вирішив викрасти шість.  Попри впевненість злодія, його спіймали «на гарячому» і повідомили про скоєне до прокуратури.

У прокуратурі, було встановлено особу злодія, а також те, що він вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Обвинувачуваний не заперечував своєї вини.

Таким чином, за частиною 1 статті 185 Кримінального Кодексу України  та за частиною 2 тієї ж статті Калуський міськрайонний суд виніс вирок: три місяці арешту та штраф у розмірі 850 гривень.

Як повідомили в прокуратурі, нещодавно невідомий намагався викрасти пральний порошок. Та чи це його рік діло поки що невідомо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...