Жителі Івано-Франківська отримають рецепт довголіття

PDF Друк
Понеділок, 05 жовтня 2015, 13:04

7-го жовтня у місті Івано-Франківськ пройде захід присвячений здоровому способу життя. Проведуть даний захід місцеві лікарі, всі бажаючі матимуть не тільки можливість дізнатися як покращити власне здоров’я, а й перевірити свій теперішній стан.

В рамках тренінг-програми "Мистецтво лікування: контроль, профілактика, якість життя", лікарі Івано-Франківщини проведуть обстеження всіх бажаючих та дадуть рекомендації.

"Мистецтво лікування: контроль, профілактика, якість життя" – це частина Всеукраїнського соціально-просвітницького проекту "Живи активно!". Участь у такій програмі безкоштовна. Містяни матимуть можливість пройти такі обстеження як: індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE, глюкометрія, ліпідограма (натще), майстер-клас з юлайзеротерапії, майстер-клас із дослідження функції зовнішнього дихання за допомогою спірометрів (ФЖЄЛ, ОФВ1,иОФВ1/ФЖЄЛ %, ПОШвид, СОШ25–75%, ЖЄЛ,иОФВ1/ЖЄЛ %).

Читайте також: На Прикарпатті провели масштабний мітинг з метою відставки Порошенка

Захід відбуватиметься на площі Адама Міцкевича та розпочнеться в 9:30.

Колись старші люди, коли бачили популярність чіпсів, сухариків та газованих напоїв задавались питанням: «Коли ж буде модно вести здоровий спосіб життя?» Дивлячись на сучасну тенденцію в суспільстві, можна стверджувати, що час настав! Але варто пам’ятати, що бути здоровим – це не просто мода, вона змінюється, це вибір кожного!

Читайте також: На що франківчани брали найбільше кредитів?

І коротеньке відео про здоровий спосіб життя:


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...