Про що розповідають гіди на безкоштовних екскурсіях по Івано-Франківську

PDF Друк
Четвер, 15 травня 2014, 09:09

Нещодавно, а саме 11 травня кожен бажаючий житель чи гість міста міг скористатись можливістю абсолютно безкоштовно відвідати найвизначніші місця Івано-Франківська. Про що розповідають гіди на безкоштовних екскурсіях по Івано-ФранківськуНещодавно, а саме 11 травня кожен бажаючий житель чи гість міста міг скористатись можливістю абсолютно безкоштовно відвідати найвизначніші місця Івано-Франківська. Безкоштовна екскурсія проводилась місцевими гідами, а організатором корисного заходу стала обласна державна адміністрація.

Учасники екскурсії з не прихованим задоволенням слухали про невідомі для них історичні факти з минулого центру Прикарпаття. Багато слухачів дізнались про місто зовсім з іншої сторони. Досвідчені гіди розповіли зацікавленим людям про янголів Пінзеля, особливого Міцкевича, унікальну в Україні міську Ратушу, пасаж Ейфеля та багато іншого.

Проте не цьому безкоштовні екскурсії по місту в Івано-Франківську не закінчуються, а будуть тривати аж до 31 серпня 2014 року включно. Головною метою заходу є підвищення рівня знань про місто його жителів та гостей


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...