На Прикарпатті надходження за рахунок єдиного податку зросло майже в 2 рази

PDF Друк
Четвер, 05 листопада 2015, 16:44

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області за десять місяців п.р. прикарпатські суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевого бюджету 175,2 млн.грн. єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року  надходження зросли на 51,5 млн. грн., або майже на 42 відсотка.

Загалом, на спрощеній системі оподаткування працює понад 26,8 тисяч фізичних осіб - підприємців та більше 3,9 тисяч юридичних осіб.

Податківці звертають увагу платників єдиного податку ІІ та ІІІ груп (фізичні особи-підприємці), у разі перевищення обсягу доходу понад 1 млн. грн. застосування реєстратора розрахункових операцій для таких платників є обов’язковим та розпочинається з першого числа місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення. Зазначені вимоги передбачені Законом України від 01 липня 2015 року № 569 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...