Франківчани влаштували віче-реквієм

PDF Друк
Понеділок, 09 червня 2014, 15:26

У Меморіальному комплексі Дем`янів Лаз, що в Івано-Франківську, відбулися панахида за невинно убієнними українцями та віче-реквієм.

Вже традиційно на свято Зіслання Святого Духа, або, як в народі кажуть, Зелені Свята, на місці масових розстрілів, які вчиняла комуністична влада, громадськість і духовенство  пом`янули невинно закатованих людей.

Владика Володимир та всечесні отці відправили поминальну панахиду за упокій душ загиблих. Після спільної молитви Митрополит Володимир Війтишин звернувся до громади: «На свято Зіслання Святого Духа ми поспішаємо помолитися за наших померлих, в цей день ми також молимося за всіх героїв. Наші батьки, діди, прадіди, духовенство сходилися в цей день на таку молитву, не маючи своєї вільної, незалежної країни, за яку  вони боролися, за яку Бога молили, але пам`ятали про своїх героїв. Ми з вами також в наших містах і селах у такий день з процесією виходимо з храмів, йдемо у місця упокоєння, відправляємо панахиди, і дякуємо Богові за героїв, і просимо благословення для  України».

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Сергій Адамович від громади Прикарпаття поклав вінок до могили закатованих людей. За словами Сергія Васильовича, сьогодні Україна зіткнулася з тим самим ворогом, що й 70 років тому. Його потрібно якнайшвидше зупинити.

«На жаль, майже щодня нам доводиться ховати наших героїв, які гинуть на передовій. Сьогодні зранку відбулася панахида за Шемегінським Михайлом, який загинув за нашу батьківщину, - зазначив у промові Сергій Васильович. - Ми маємо того самого ворога, який нищив, вбивав  наших людей. Він знову йде сюди і хоче вбивати далі, але ми повинні його зупинити. Ми зобов`язані це зробити перед тими людьми, які полягли на цьому місці».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...