Прикарпаття знову в жалобі.

PDF Друк
Понеділок, 09 червня 2014, 14:57

Прикарпаття знову в жалобі. З Донеччини, де до сьогодні ситуація залишається напруженою і не припиняються військові дії, привезли тіло загиблого старшого сержанта міліції Михайла Шемегінського.

Правоохоронець загинув на виїзді з м. Слов’янськ, охороняючи блок-пост біля гори Карачун, повідомили в управлінні МВС України в області.

Висловити щирі співчуття родині загиблого під стіни адмінбудівлі управління прийшли його колеги, друзі, представники влади, духовенства, жителі Івано-Франківська.

«Ми сьогодні прощаємося з людиною, яка є справжнім патріотом і загинула за Україну, - сказав на громадській панахиді заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Адамович. – Він – Герой, бо робив те, що інші, можливо, не завжди роблять».

Бойові побратими загиблого продовжують спільну справу. В складі спеціальної роти міліції вони беруть участь в антиреростичній операції, яка триває на сході нашої держави. «Міліціонери виконували і продовжують виконувати свій обов’язок, не зраджуючи честь міліцейського мундира та вірність Україні», - запевняють в управлінні МВС України в області.

На честь Михайла Шемегінського, який загинув, охороняючи рідну землю, в Івано-Франківську пролунали залпи військового салюту. Поховають Героя у понеділок. Об 11.30 у Катедральному соборі в обласному центрі розпочнеться відправа за загиблим.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...