Особливості сучасного охоронного відеоспостереження

PDF Друк
Середа, 01 липня 2015, 19:12

Захист майна посідає перше місце в пріоритетах життя для багатьох людей. Так щодня працюючи і накопичуючи цінне майно, ніхто не хоче в одну мить все втратити. Сучасні пристрої охорони дозволяють створити потрібний рівень захисту, так щоб не один зловмисник не зміг проникнути у ваш будинок або будь-який інший об'єкт.

Системи відеоспостереження - це тренд сьогоднішнього дня і безумовно майбутнього. Вже протягом кількох десятків років охоронне обладнання змінилося настільки, що звичайна відеокамера спостереження (прихована або відкрита) - це вже не новина. Якщо раніше системи охоронного спостереження характеризувалася камерою, а також можливістю створення записів і копій з архівами, то зараз відеонагляд - це складний комплекс устаткування, функціонал якого наповнений високотехнологічними можливостями.

Наразі розглянемо, які ж тренди і тенденції в охоронних системах існують на сьогоднішній день. Що нового в індустрії безпеки з'явилося за останні кілька років? Якими функціями повинні володіти камери відеоспостереження, щоб підлаштовуватися під вимоги замовника в наші дні?

По-перше, відео аналітика. Ця функція є однією з самих, якщо можна так сказати, затребуваних. Аналізувати, зберігати і архівувати візуальні дані з камер спостереження - дуже важливо. Відео аналітика - це така технологія, яка дозволяє за допомогою комп'ютерів та програм отримувати дані в реальному часі у вигляді відео, зображень і окремих кадрів. Без прямої участі спеціаліста за допомогою машин і автоматизованих завдань можна проводити аналітику і моніторинги. Також таку технологію дуже просто можна інтегрувати із загальною охоронною системою, підключити до сигналізації.

По-друге, комп'ютер. Іноді бувають випадки, що інформації, отриманої з відеокамери спостереження, не завжди достатньо. Наприклад, територія, на яку спрямована відеокамера, недостатньо освітлена, або ж не вистачає якісної картинки і зйомки, щоб прийняти рішення. Так званий комп'ютерний зір допоможе проаналізувати об'єкт зйомки, а підключені до нього спеціальні датчики і сенсори допоможуть виявити загрозу і включити сигналізацію.

По-третє, запис і швидка передача інформації. Стежити в реальному часі і оперативно реагувати на небезпечні ситуації - це тренд сучасних технологій охоронних сигналізацій, який продовжує поліпшуватися і доопрацьовуватися.

По-четверте, це звичайно ж підтримка сучасних мережевих протоколів. Так ip-технології зараз використовуються повсюдно і охоронний відеонагляд не виняток. Віддалене ip відеоспостереження дозволяє управляти камерами і переглядати відео на відстані використовуючи мережу інтернет.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...