Допомогти людям – завжди можливо

PDF Друк
Четвер, 14 травня 2015, 16:43

Кожного дня, ми кудись спішимо. Хтось йде на роботу, дехто запізнюється на лекцію, інші біжать на ринки чи транспорт. Але, забуваємо про такі звичайні й прості речі, як допомога людям похилого віку перейти дорогу в місцях де, немає світлофора чи ще щось. Нажаль, ми не задумуємося в той чи інший момент, що дійсно, допомогу від вас можливо навіть хтось очікує, коли наприклад, хтось загубив ключі, а ви їх підняли, й як чесний громадянин знайшли хазяїна чи віднесли в бюро знахідок. В кінці кінців, це все робити необхідно й навіть повинно бути приємно.

Людям, потрібно більше оглядатися по сторонам, кожної хвилини ви можете спасти життя, коли наприклад, автомобіль несеться на великій швидкості на червоне світло, й ви бачите, що діти переходять дорогу – то краще їх затримати на декілька секунд, щоб проїхав той автогонщик, який міг би спричинити справжню аварію.

Завжди потрібно, більше звертати уваги, особливо на дітей, які гуляють без батьків і вже в такому малому віці п’ють алкогольні напої. Потрібно, у них забирати, тому що, ще виростуть непристойними людьми. Також, потрібно робити зауваження тим, хто дуже часто матюкається, оскільки це не культурна розмова, ніхто не повинен терпіти такої поведінки.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...