Електрокамін engine 56-400

PDF Друк
Середа, 21 січня 2015, 11:15

Що найбільше створює в приміщенні затишок? Не тільки незвичайний декор або приємні кольори. Здавна головним творцем затишку є камін. Він так приємно обігріває, дерево тріщить, згораючи а світло, що виходить від вогню робить все навколо таким домашнім і рідним.

От тільки не в кожному сучасному будинку є можливість встановити справжній камін, а тим більше, в квартирі. Але не варто засмучуватися, таку атмосферу можна відтворити штучно за допомогою електрокаміну engine 56-400. Зараз електрокаміни стали надзвичайно популярні завдяки своїй економічності і простоті використання. Ефект від нього такий же, як і від справжнього, а користуватися простіше і зручніше.

До всього іншого виглядають такі каміни дуже стильно. Також незаперечним плюсом є функція налаштування на обігрів і регулюванням температури. А в спекотні дні він може горіти не обігріваючи.

Ця фірма ірландського походження займається постійною розробкою нових моделей. Вони довго домагалися того, що б їх полум'я мало чим відрізнялося зовні від реального. Але все ж є суттєві відмінності: камін може і самостійно стояти і вбудовуватися в нішу, має різні розміри і легкий у керуванні.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...