Як зекономити на опаленні?

PDF Друк
Понеділок, 11 березня 2019, 11:03

Сучасний розвиток економіки та інноваційних технологій розширю можливості користувача. Тому він відправляється на пошуки товарів, які будуть відповідати всім його критеріям. Особливо важливою порівняльною характеристикою при виборі побутової техніки вважається енергоцінність предмета, яка матиме прямий вплив на формування платіжних документів. Інноваційними розробками в опалювальній області є обігрівачі Білюкс. Робота цього обладнання будується на інфрачервоному випромінюванні, яке знаходиться в середньохвильовому і довгохвильовому діапазоні.

Для тих, хто бажає розпочати свою кар’єру та працювати на себе, компанія пропонує стати дилером енергозберігаючого опалення даної торгової марки. Для того, щоб стати повноцінним партнером нашої організації, необхідно заповнити електрону версію анкети та відправити її нашим спеціалістам. Після цього розгляд заявки відбувається в короткі терміни. Якщо по завершенню справи ви підписуєте офіційні документи, які підтверджують співробітництво з нашою компанією, також паралельно отримуєте безліч додаткових переваг:

  • Знижки для дилерів;
  • Якісна продукція;
  • Безкоштовні навчальні програми та тренінги;
  • Кваліфікована допомога для організації власного бізнесу;
  • Для початку роботи від вас потрібні невеликі грошові вкладення.

Яка основна перевага використання довгохвильових обігрівачів? Це обігрів повного об’єму приміщення. Обладнання встановлюється під саму стелю кімнати та поступово віддає тепло стінам та верхньому перекриттю. Після чого ці поверхні випромінюють отримане тепло і повітря, яке знаходиться в кімнаті, нагрівається. Таку конструкцію можна використовувати в якості додаткового та основного опалення.

Середньохвильові механізми торгової марки Білюкс мають просту назву – «тен». За своїми зовнішніми параметрами вони нагадують перші обігрівачі, але випромінюють малинове світло. Кріплять їх де завгодно, як в приміщенні, так і на свіжому повітрі, не вище 10 метрів.

Основний принцип роботи подібних обігрівачів – нагрів повітря до заданої температури. Коли повітряна маса нагріється до конкретної температури, обладнання вимкнеться. Запрацює механізм тоді, коли рівень оптимального кліматичного режиму в кімнаті знизиться на декілька градусів. Ця схема дозволяє суттєво економити електроенергію через те, що апарат не працює постійно. Також інфрачервоне випромінювання не шкодить здоров’ю і не висушує повітря.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...