Як побудувати екологічний дім?

PDF Друк
Четвер, 28 лютого 2019, 19:45

Коли плануєш будівництво житлового будинку для себе, головною задачею, яку ставиш для себе, є вибір натуральних будівельних матеріалів. Саме вони не несуть загрозу життю і здоров’ю людини, так як створені самою матінкою природою. Пріоритетною сировиною для зведення майбутньої будівлі є дерево. Для більшої комфортності і зручного використання цього виробу, його виготовлюють однакового розміру і склеюють спеціальною сировиною по вертикалі. Наприкінці виходить рівна поверхня із дерев’яних брусів.

Якщо ви не бажаєте займатись спорудженням будівлі власноруч, можете замовити будинки із бруса від lesco.ua. Компанія має великий досвід з будівництва дерев’яних споруд, а також займається власним виробництвом клеєного брусу у достатньо великих масштабах. За рахунок того, що даний матеріал характеризується високими експлуатаційними властивостями, поєднаними з оригінальними дизайнерськими рішеннями, клієнт отримує естетичну насолоду від побаченого на довгі роки.

Джерелом для майбутніх забудов є першосортна деревина із Карпатських лісів, яка проходить всі необхідні етапи обробки. Процес виробництва відбувається на високотехнологічному та модернізованому обладнанні, яке відповідає всім європейським стандартам якості. До того ж, при підписанні офіційних документів на будівництво майбутньої споруди, співробітники фірми надають 100% гарантії, щодо якості виконуваних робіт. Переконатися в цьому можна із побачених позитивних відгуків наших клієнтів, які розміщені на офіційній сторінці компанії.

Купити клеєний брус в Івано-Франківську можливо через сайт фірми. Треба лише подзвонити менеджеру з продажу на Західній Україні і ви отримаєте кваліфіковану відповідь на всі питання. До того ж, брус має високий відсоток теплотворності, завдяки чому ви зможете зекономити свій сімейний бюджет на опаленні приміщення взимку. Серед всіх існуючих на території України конкурентів, саме ми можемо запропонувати найвигідніші ціни, тому що маємо великий обсяг виробництва. Робота по виконанню замовлення на виготовлення клеєного брусу в середньому займає 1 календарний місяць. В тому випадку, коли замовник бажає отримати вже готовий будинок, робота займає 2 місяці.

В нашу команду входять професійні архітектори та забудовники, які можуть запропонувати клієнту саме той варіант проекту, який втілить всі його побажання. Договір складається з повного комплексу робіт, який починається з проектування приміщення і закінчується етапом його передання власнику.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...