Ознаки ліквідного житла в економ-класі

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:32

Вибираємо ліквідне житло економ-класу в новобудовах http://vidradnyi.com.ua/ru/apartments/. Як і коли слід вкладати гроші в нерухомість?

Найбільш затребуваним житлом на сьогоднішньому ринку нерухомості є новобудови економ-класу. Складне становище російської економіки, наслідком якого стали падіння курсу рубля, зменшення доходів і невпевненість в завтрашньому стабільності, змушує росіян вживати заходів щодо збереження заощаджень. Крім банківських вкладів, єдиним надійним способом вкладення вільних коштів є покупка нерухомості.

Деякі громадяни купують житло для себе, інші планують використовувати його в комерційних цілях. Однак незалежно від того, буде інвестор жити в купленій квартирі сам або житло потрібно йому для подальшого продажу або здачі в оренду, потрібно шукати такі варіанти, які при необхідності можна швидко і вигідно реалізувати на ринку нерухомості.

Це залежить в першу чергу від ліквідності квартири - сукупності факторів, які дозволяють продати її в оптимальні терміни за найпривабливішою ціною. Звичайно, передбачити, якою буде ця ціна, важко - вона залежить від ситуації на ринку, але за високоліквідну квартиру можна отримати максимальну в своєму сегменті вартість серед інших об'єктів зі схожими характеристиками. Очевидно, що не всі квартири можуть похвалитися такою здатністю, тому давайте визначимо, яким вимогам повинен відповідати житло, щоб його з повною підставою можна було назвати ліквідним.

Вкладаємо в нерухомість на початковому етапі будівництва

Людини, який інвестує в нерухомість, насамперед цікавить прибуток, а тому йому потрібно придбати квартиру за найнижчою ціною, а продати - за найвищою. Це можливо тільки в тому випадку, якщо покупка здійснюється на стадії "котловану". Однак можливість отримання максимальної вигоди йде рука об руку з високими ризиками. Інвестуючи в квартиру, яка існує тільки у вигляді проекту, покупець розраховує через пару років стати щасливим володарем нерухомості, але є також імовірність, що своє житло він отримає з запізненням на кілька років, а то і зовсім стане жертвою довгобуду.

Щоб цього не сталося, потрібно з усією серйозністю підійти до вибору забудовника. Краще звертатися до послуг компанії, давно присутньої на ринку. Відоме ім'я і велика кількість закінчених об'єктів - найкраща рекомендація для девелопера.

Більшої стабільності можна очікувати від забудовника, що має власний парк будівельної техніки, виробничу базу і архітектурне бюро. Всеосяжну інформацію можна отримати на форумах пайовиків, де мешкають люди, не з чуток знають про стан того чи іншого об'єкта. Тут можна дізнатися, наскільки відповідально підходить компанія до дотримання своїх обов'язків перед покупцями - в термін чи здаються об'єкти, в якому стані, чи багато недоробок і як вони усуваються, що не затягує чи забудовник з оформленням прав власності.

Схема пайового будівництва на сьогоднішній день є досить надійним гарантом захисту інтересів покупців. Якщо забудовник співпрацює з великими банками, що викликають довіру інвесторів, це також позитивно позначається на його іміджі. При дотриманні всіх перерахованих вище умов можна говорити про надійність забудовника і його доброї репутації. Така впевненість дає підставу для покупки квартири на початковому етапі будівництва.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...