У кого вигідніше купити квартиру в новобудові?

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:16

Переваги укладання угоди із забудовником

У кого вигідніше купити квартиру в новобудові: у забудовника або ріелтора? Завжди є можливість отримати хорошу знижку від забудовника http://www.yaskraviy.com/kvartyry/. Особливо в свята!

Як відомо, на ринку нерухомості торг доречний. Якщо відсоток ріелторського агентства від продажу квартири становить від 2 до 5%, то це і є межі, в яких можна торгуватися з посередником. Все інакше з забудовником. При хороших комунікативних здібностях збити ціну у безпосереднього продавця можна куди серйозніше. Експерти ринку нерухомості розповідають про випадки зниження вартості житла на 20-30%.

Забудовник краще посередника може розповісти про нюанси об'єкта. Часто ріелтор не володіє повною мірою інформацією про технології зведення будівлі, особливості матеріалів, під час будівництва і т. Д. Для клієнта є ймовірність отримання від посередника невірних відомостей по його цікавлять. Цього можна уникнути, відразу звернувшись до безпосередньому продавцю.

Якщо покупець має намір отримати в банку іпотечний кредит на придбання житла, то звернення до забудовника теж може виявитися корисним, з точки зору економії коштів. Справа в тому, що багато будівельних компаній співпрацюють з банками. Останні іноді надають клієнтам своїх партнерів більш вигідні умови кредитування.

Ну і, нарешті, будівельних компаній надають клієнтам таку послугу, як бронювання сподобалася квартири. Якщо покупець має намір придбати певний житло, але поки не може за нього заплатити, він може "зарезервувати" за собою квартиру і викупити її трохи пізніше за старою ціною, в той час, як решта житла в новобудові вже подорожчає.

Таким чином, звернення до безпосереднього продавцю або посереднику при покупці квартири на первинному ринку буде залежати від того, які цілі для покупця є пріоритетними. Якщо людину цікавить економія коштів, то для укладення договору пайової участі йому краще звернутися в будівельну компанію. Якщо гроші не так важливі, як відмінний сервіс, широта вибору і юридичні гарантії, то агентство нерухомості - саме те, що потрібно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...