Як вибрати металопластикові вікна

PDF Друк
П'ятниця, 15 вересня 2017, 20:06

У чому полягають відмінності дешевих металопластикових віконних систем від якісних?

Всім клієнтам при виборі металопластикових вікон ми радимо приділити особливу увагу, чи є у фірми-виробника сертифікат на готовий виріб. Сертифікат підтверджує, що заявлена продукція відповідає певним фізико-механічними властивостями, і що в процесі виробництва її стабільність ретельно контролюється. Чи впливає забезпечення надійності та стабільності технологічного процесу на кінцеву вартість виробу? Звичайно ж!

Це перш за все вартість самої технологічної системи контролю якості. Для цього потрібні дорогі лабораторії, спеціальна рецептура профілю, яку неможливо відчути на ощуп. Також сюди входять витрати часу, зарплата технологів і конструкторів.

Це 100%-вий відсів бракованих виробів і неякісної сировини, коли навмисно клієнту відвантажують товар з низькою якістю. До складу профілю з ПВХ входить більше десятка різноманітних складових, які так само є продуктами передових технологій.

Правильний вибір металопластикових вікон для свого будинку

Отже, Ви вирішили облаштувати свій будинок або квартиру якісними, красивими і комфортними металопластиковими вікнами. Для цього Вам потрібно вибрати компанію, здатну виготовити вікна та якісно їх встановити. Таку послугу Вам можуть запропонувати будівельні компанії, як великі, так і дрібні. Як показує практика, тут має значення не "розмір" фірми, а накопичений нею досвід плідної роботи.

Перш за все необхідно визначити габаритні розміри конструкції. Для цього до Вас приїжджає фахівець по вимірах. Варто відзначити, що вимір - відповідальний процес, що вимагає особливого професіоналізму, тому не варто намагатися здійснювати його самостійно, тим більше, що він проводиться, як правило, безкоштовно. Крім визначення розмірів в задачу фахівця входить ряд конструктивних завдань: оцінка глибини чверті, стану віконних прорізів і безліч інших нюансів.

Наступний етап - виготовлення вікна. Варто розуміти, що процес виготовлення і установки вікон не може проводитися сумлінно і якісно в гранично короткі терміни. Як показує практика, більшість претензій клієнтів до установників полягає в недотриманні термінів монтажу вікон, а не в його якості. Необхідний термін при нормальному завантаженні виробництва для даних робіт складає від декількох днів до 2-3 тижнів.

При відвантаженні готового вікна не посоромилися оглянути його зовнішній вигляд. Віконний профіль повинен бути без подряпин і відколів, а склопакети - без здуття і тріщин. На пластикових профілях "солідних" виробників завжди прикріплена спеціальне маркування. Переконайтеся, чи є вона на Ваших конструкціях. Перед початком установки віконну раму готують до монтажу в отвір. Для цього знімаються стулки, штапики і склопакет (якщо це глухе скління). Рама з підставного профілю монтується в проріз на металеві пластини, а потім вирівнюється по боках у горизонтальній площині.

На цьому етапі найголовнішим моментом є точне і скрупульозне вирівнювання рами за рівнем. В іншому випадку вікно буде заклинювати, а для його відкриття-закриття потрібно буде прикладати зусилля. По-перше, це незручно, а по-друге, - зношуюутся віконна фурнітура, ущільнювачі і саме вікно в цілому. До того ж, віконний блок в отворі повинен бути жорстко закріплений, "гуляння" тут неприпустимо категорично.

При встановленні вікон ще одним "тонким" моментом є герметизація швів. Це досить нескладний процес, який вимагає використання якісної монтажної піни і точне дотримання технології укладання. Якщо цю умову проігноровати, то незабаром під впливом дощу монтажна піна почне розсипатися, а вікно пропускати вітер і вуличний шум через утворені щілини.

 

 

Яку фурнітуру вибрати для пластикових вікон?

При виборі пластикових вікон особливу увагу слід приділити саме фурнітурі. Слід пам'ятати, що фурнітура складається не тільки з ручок, замків і петель. Це складний механізм замикання, що складається з понад 100 деталей, які компенсують і розподіляють навантаження на стулку.

Механізм, що утримує вагу стулки найчастіше виготовляються зі сталі.

 • У конструкцію фурнітури реалізований принцип модуля, до складу якого, як правило, входять:

 • Механічний привід (тобто основний запор);

 • Нижня і верхня петльові системи;

 • Група механізмів, які передають рух через кут.

 • Фурнітура класифікується за деякими параметрами:
  - способи відкривання;
  - напряму відкриття стулки (ліве або праве);
  - допустима вага стулки.

Вага стулки впливає на тип віконних петель. Фірми-виробники фурнітури пропонують широку лінійку асортименту петель в залежності від ваги стулки: 50 кг, 80 кг, 100 кг, 130 кг і т.д. Вага стулки визначається сумою ваги профільної конструкції стулки, склопакета і ваги самої фурнітури.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...