Купуємо металлопрокат: труби безшовні, профільні, електрозварні

PDF Друк
Четвер, 24 серпня 2017, 21:06

З 2013 року почала своє існування Південна трубна металургійна компанія, виробляючи і реалізуючи металопрокат. На даний момент існує інтернет-магазин компанії, в якому можна замовити металевий прокат, не виходячи з дому, також відкрилися металобази в Києві, Борисполі, Дніпропетровську та Полтаві.

Відвідавши металлобазу, Ви зможете купити труби в Дубно і або замовити доставку від компанії, або зробити її самостійно. Купуючи труби безпосередньо у виробника, замовник отримує досить низькі ціни без накруток від дилерів. Широкий асортимент виробляється в заводських умовах і відповідає ГОСТ.

Використовується трубний прокат у багатьох сферах людської діяльності, тому його якість повинна бути на вищому рівні. ЮТМК працює як з оптовими, так і з роздрібними покупцями, використовує вітчизняні та зарубіжні марки стали, для постійних клієнтів застосовує додаткові знижки і знаходить підхід до кожного замовника.

Види труб

Труби за формою розрізняють на:

  • круглі;
  • профільні (квадратні, овальні, прямокутні).

Крім цього, в залежності від виробництва розрізняють такі види труб:

  • зварні;
  • безшовні;
  • котельні.

На сайті компанії https://utmk.com.ua Ви зможете замовити б/у продукцію і оцинковані труби, які чудово протистоять корозії.Зварні труби виготовляють з листового прокату (сталеві листи або стрічка) за допомогою електрозварювання. Труби мають прямий або спіральний шов. Листам надається необхідна форма за допомогою верстата, після цього кінці зварюються зварюванням.

Безшовні труби (https://utmk.com.ua/truba-besshovnaya) виготовляються на прокатних станках, на яких в цільних заготовках проробляється отвір і за допомогою калібрування доводиться до потрібного діаметру і розміру. Купуйте труби на металобазі, яка знаходиться в Дубно або замовляйте їх через інтернет.

Використання трубного прокату

Труби мають широке застосування в будівництві, машинобудуванні, аграрної та сільськогосподарській сфері, прокладання трубопроводів, виробництві каркасів і металоконструкцій.

Дана продукція має високі і експлуатаційні показники, при цьому ціни розраховані таким чином, щоб бути доступними широкому колу споживачів. На даний момент важко уявити світ без сталевих труб. Профільні варіанти використовуються і в таких побутових випадках, як рекламні щити, каркаси для крамниць та дитячих майданчиків в парках. Продукція стійка до навантажень, при цьому за рахунок порожнистої внутрішньої поверхні досить легка по вазі.

Прокладка трубопроводу здійснюється тільки з тих труб, які мають круглий перетин, так як при невеликій площі поверхні вони володіють великою пропускною здатністю.

Доставка труб від компанії ЮТМК здійснюється з упаковкою і правильним складуванням елементів. Вся продукція сертифікована і має гарантійний термін. Протягом тривалого часу компанія заробляла хорошу репутацію, якою вона дуже дорожить.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...