Куди звертатися при необхідності ремонту гідротрансформатора АКПП?

PDF Друк
Понеділок, 12 червня 2017, 01:14

Ремонт гідротрансформатора АКПП

Автоматична коробка перемикання передач (АКПП) - технічно складний елемент автомобіля, який грає важливу роль у виборі швидкісних характеристиках машини. Ось чому необхідно стежити за коректною роботою коробки передач. «Український Центр Трансмісій» пропонує ремонт і відновлення гідротрансформатора автоматичної коробки в столичному регіоні за оптимальними цінами.

Функції гідротрансформатора

Гидротрансформатор залишає за собою право називатися найбільш складним компонентом «автоматики». Даний елемент є посередником між двигуном і трансмісією авто, фіксується до маховика коленвала болтами. ВМД наділений здатністю перетворення обертів в крутний момент, і за принципом дії аналогічний редуктора. Якщо торкнутися конструкцію, то ВМД є механічним пристроєм, що знаходиться в герметичному корпусі. Обладнання складається з наступних компонентів:

  • Реактор корпусу
  • Диска роз'єднання зчеплення
  • Турбіни
  • насосні колеса
  • Корпуси

Всі елементи ВМД взаємодіють між собою для забезпечення вашого комфорту, а тому доцільно своєчасно звертати увагу на неполадки в функціонуванні гідротрансформатора. У ряді випадку несвоєчасна реакція призводить до заміни пошкодженої деталі, що спричинить за собою істотні фінансові розтрати.

Які заходи вжити?

Для вирішення завдання по ремонту гідротранформатора знадобиться звернутися до професіоналів компанії «UTC» в Києві . Дзвоніть за телефонами: (068) 685-00-50, (050) 100-11-35. Менеджер сервісного центру надасть счерпивающее консультування з даної теми абсолютно безкоштовно. У розпорядженні співробітників центру сучасне обладнання для діагностики і ремонту подібного рівня складності.

За результатами діагностики найбільш приватними причинами несправностей виявляються: механічний знос обладнання; несправність в роботі електричного обладнання; несправності в електроніці; проблеми в роботі гідравліки. Спеціальне технічне оснащення дає можливість розрізати цілісний, герметичний корпус ВМД різних конструкцій, завдяки чому проводити ремонтні роботи до усунення причини поломки.

Завдання мийних машин - промивка деталей до повної чистоти, тоді як зварювальне обладнання справляється з відновленням цілісності корпусу. Після закінчення ремонту ВМД знову знаходить герметичність і захищеність від зовнішнього середовища.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...