Вибір паперу для офісного друку

PDF Друк
П'ятниця, 23 вересня 2016, 11:20

Офісний папір є найпопулярнішим товаром в магазинах канцтоварів. Так як вона використовується постійно, його вартість грає важливу роль при покупці, і залежить від:

  • призначення (класу);
  • виробника;
  • націнки посередників.

Який офісний папір краще?

Не завжди папір для принтерів і копіювальних апаратів повинен коштувати дорого. Висока ціна вказує на хорошу якість товару. Але часто немає сенсу переплачувати за щільні білосніжні листи, якщо вам потрібно друкувати звичайну бухгалтерську документацію.

Залежно від призначення, папір для офісу проводиться відповідно до класу використання. Вибрати потрібний можна тут - http://officelux.com.ua/produkcija_iz_bumagi/bumaga_ofisnaja.

Потрібен формат А4 або А5 для щоденного використання, друку службових записок, накладних, наказів та інших документів? Вам підійде папір класу С. Він найдешевший, але його щільність, колір і гладкість задовольняють більшу частину покупців. Бажано на таких листах виробляти односторонній друк. Ідеально підходить для лазерних принтерів і МФУ.

Для двосторонніх, а також кольорового одностороннього друку потрібні листи щільніше, класу В. Такі документи зберігаються близько 100 років. Також вони підходять для швидкісного друку.

Друк на струменевому кольоровому принтері краще проводити на аркушах класу А. Вони щільні, виготовляються з евкаліпта. Ідеально підходять для друку бланків, корпоративних поздоровлень, комерційних пропозицій та іншої іміджевої документації.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...