Торф'яний абсорбент від виробника «Житомирторф»

PDF Друк
Середа, 03 серпня 2016, 17:22

торфяний абсорбентТорф'яний абсорбент для очищення від нафти

Вченими створено абсорбент для очищення поверхні води від нафтових плям, основою якого є верховий торф, сто грамів якого здатні видалити до кілограма нафти. Він модифікується з метою посилення пористості, гідрофобних і його абсорбційних якостей. Для виробництва застосовується технологія, що не порушує його структуру і дозволяє отримати значно більшу нафтоємність і гідрофільність порівняно з іншими природними абсорбентами (активоване вугілля, дерев'яна тирса, зернове лушпиння і т.д.) та сприяє більшому всмоктуванню нафти без втрати плавучості.

Безсумнівною перевагою торф'яного поглинача є його екологічна безпека в зіставленні з штучними матеріалами, які не розпадаються і вимагають подальшої переробки. Ще однією важливою перевагою торф'яного абсорбенту є вбирання виключно нафти, на відміну від синтетичних поглиначів, які однаково вбирають нафту і воду, залишаючись на поверхні акваторії від місяця до кількох років.

Гранульований торф'яний абсорбент

Гранули торфу мають пористу структуру, що дозволяє більш продуктивно абсорбувати неприємні і шкідливі запахи і випаровування. Маючи виняткові поглинаючі і бактерицидні властивості, верховий торф використовується для підвищення якості мікроклімату в приміщеннях різних тваринницьких комплексів.

Торф'яний абсорбент для очищення повітря

Торф слугує біологічним природним бар'єром, що затримує і вбирає в себе шкідливі, летючі хімічні сполуки. Дозволяє результативно ректифікувати і освіжати мікроклімат ванних кімнат, туалетів, холодильників та ін. приміщень і побутових приладів.

Абсорбент торф'яний для наповнення біотуалетів і органічної підкормки

Ще з XIX століття верховий торф набув популярності в якості наповнювача для туалетів. Його застосування дозволяє усунути неприємні запахи і має бактерицидні властивості. Також верховий торф відмінно підходить для підживлення рослин в рослинництві та садівництві в якості ефективного органічного добрива.

Верховий фрезерний торф – унікальний природний матеріал, сфера застосування якого дуже обширна. У той же час мало хто знає, що великі запаси цієї сировини є в центральній частині України, а виробництво торфу з 1946 року налагоджено підприємством «Житомирторф». Більше дізнатися про сфери застосування торфу і можливість купити верховий фрезерний торф можна на офіційному сайті виробника http://torf-zt.com/


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...