Локер для рушників - сучасний сервіс і анти крадіжка одночасно

PDF Друк
Вівторок, 05 квітня 2016, 13:11

автоматизований локер для рушниківВласники фітнес-клубів, спортзалів, СПА-салонів, басейнів, готелів, оздоровчих центрів знають, що в умовах нинішньої конкуренції для підтримки статусу свого закладу і отримання бажаної кількості відвідувачів необхідно постійно іти в ногу з часом. І, разом з цим, кожне нове рішення, нововведення має бути економічно доцільним, спрямованим на підвищення прибутку (зі збільшенням кількості клієнтів) або скорочення витрат (шляхом оптимізації роботи персоналу).

Інноваційні RFID технології від компанії «Фреш» створені для того, щоб вирішувати ці та інші запитання одночасно. Найголовніша особливість запропонованих компанією-виробником RFID систем - це автоматизація роботи обладнання. Вона сприяє підвищенню безпеки і виключає вплив людського фактору в багатьох випадках.

На даний час для власників спортивно-оздоровчих закладів компанією «Фреш» запропонована для використання автоматизована шафа / локер для зберігання та видачі рушників, халатів з системою анти крадіжка.

Компактна та зручна у використанні RFID шафа / локер для рушників одночасно:

  • забезпечує надійний RFID захист від крадіжок рушників;
  • пропонує сучасний рівень обслуговування для відвідувачів.

Що являє собою автоматизований локер для рушників? Це компактна шафа з двома відсіками. В одному відсіку знаходиться стелаж з чистими рушниками, які освітлюються бактерицидною лампою. Лампа забезпечує стерильність відсіку, свіжість і чистоту рушників. Доступ до стелажів відкривається відвідувачеві автоматично, коли він підносить до системи відчинення дверей клубну RFID карту або браслет з вбудованим в нього чіпом. Другий відсік RFID шафи призначений для збору та зберігання використаних рушників, в якому розташований зручний контейнер для збору брудних речей.

Таким чином, RFID локер для рушників забезпечує самообслуговування клієнтів. Вам не потрібен постійний працівник в штаті для прийому, видачі рушників відвідувачам. Управління шафою зв'язано з основним комп'ютером адміністрації або мобільним пристроєм. RFID технології дозволяють вести облік рушників, бачити їх залишок, повідомляють на ПК, коли закінчуються чисті.

Але головне для власників - це додатково високий захист від крадіжок рушників! До кожного рушника, халату вшитий RFID чіп. При спробі винести рушник за межі приміщення, встановлена ??на виході система анти крадіжка реагує на вбудований чіп і сповіщає про це. Погодьтесь, нерідко навіть порядні клієнти випадково можуть покласти рушник в сумку із іншими речами. Використання RFID системи позбавляє власників від необхідності постійно докуповувати нові рушники або інший текстиль і спрощує роботу персоналу.

RFID-технології завжди зберігають ваші гроші!


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...