Основні види лопат для очищення снігу

PDF Друк
Четвер, 10 грудня 2015, 12:31

Лопати для чистки снігу випускається абсолютно різних видів:

формувальні, тротуарні, пластмасові, дерев'яні лопати, а також скребки і льодоруби (як допоміжні інструменти).

  • Перші - формувальні лопати випускаються з маркуванням ЛЗ, ЛЗ, ЛУ. При їх виборі важливо акцентувати увагу на совок, наклейку і ківш. Так, совок цих лопат частіше за все не увігнутий. Це створює певні незручності при змітанні снігу.

Дані лопати особливі своєю довговічністю і практичністю, їх можна придбати на http://husqvarna-ukraine.com/rus/catalog/uborka-snega/ruchnoj-instrument. Крім того усього вони мають невисоку вартість, тому часто застосовуються працівниками комунальних служб.

Інші види:

  • Другий вид - тротуарні лопати виробляються з маркуванням ЛТР, ЛТ. Випускаються - Трьохбортний і однобортні. Можуть бути алюмінієвими і оцинкованими. Як правило, такі лопати мають зручну (радіусну або прямокутну) форму ковша. Їх використовують для очищення доріжок, прибудинкових територій, тротуарної плитки. Третій вид - пластмасові лопати, які користуються великою популярністю при прибиранні снігу у заміського будинку або садової території. Даний вид лопат останнім часом стає все більш міцним. Плюс до всього, пластик відрізняється високою морозостійкістю. Особливо, якщо це дорогий пластик.
  • Лопата для чистки снігу дерев'яні - вважаються одними з найпопулярніших. Раніше, та й сьогодні теж її виготовляють з фанери. Держак роблять сухий і міцний. Окантовку металеву - оцинковану або алюмінієву. В цілому, ця широка лопата для прибирання снігу має безліч переваг. Плюс до всього її можна зробити власними руками. Єдиним недоліком є можливість прилипання снігу до ковша. Їх не можна віднести до різновидів лопат, але, разом з тим, вони значно спрощують роботи. Льодоруб - це, по суті, сокира, застосовуваний для руйнування товстих шарів льоду. Скребок (нагадує шпатель металевий) - це невеликий інструмент, призначений для очищення різних предметів від льоду.

Чому потрібна лопата для чистки снігу?

Кому може знадобитися інструмент для прибирання снігу? Напевно багато громадянин, які не планують найближчим часом стати двірниками, скажуть, що потреби в такому спеціальному інструменті у них немає, і навряд чи коли-небудь така потреба виникне. Але якщо придивитися, і оцінити оточення, і згадати, які бувають зими, то лопати для снігу повинні стати обов'язковим інструментом всіх водіїв. Навіть якщо ви паркуєте свій автомобіль в опалювальному паркінгу або гаражі з опаленням, і жодного разу поки ще не зустрічалися із заметами замість машини вранці – підстрахуватися,


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...